15 dakika içerisinde gerçek müşterilere ulaşabileceğinizi biliyormuydunuz ?

adwords-googleGoogle Adwords reklamları ile reklam kategorilerinizi oluşturuyor ve internet sitenizden satışlarınızı yapmak ve müşterilere ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Adwords reklamları ile belirlediğiniz anahtar kelimelere göre tıklama bütçenizi kendiniz ayarlayabilir, hangi reklama ne kadar tıklanılmış, reklamlarınız ne kadar gösterim almış gibi detayları panel üzerinden kendiniz takip edebilirsiniz.

Bütçenizi siz belirleyin.

Tamamen kendi belirlediğiniz bütçeler ile reklamlarınızın yayını takip edebilir ve sadece müşterilerinizin tıkladığı reklamlar kadar ödeme yaparsınız. Bu şekilde gereksiz ödemelerden kurtularak bütçenizi en iyi şekilde değerlendirmiş olursunuz.

Sitenizin trafiğini artırın

Google adwords reklamları ile sitenizin ziyaretçi sayısını artırabilir, kelime odaklı ürün ve hizmetlerinizi direkt olarak doğru müşterilere ulaştırabilirsiniz. Bu sayede sitenizin müşteri trafiği artacağı gibi satışlarınızın da artmasını yakından göreceksiniz.

 

Ürün ve hizmetlerinizi hemen müşterilerinize ulaştırmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmak için sabırsızlanıyor.