522.17Firmamız her zaman için müşterilerine en kaliteli ve güvenli hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Bu anlamda sadece web tasarım hizmeti değil bilgisayarınız da hizmet kalitemiz altında güvende olacak.

Hizmet verdiğimiz alanlar aşağıdaki gibidir :

FİYATLANDIRMA

  • 1-5 Bilgisayar için                : 150 TL + KDV / 3 Aylık
  • 5-15 Bilgisayar için               : 250 TL + KDV / 3 Aylık
  • 15-50 Bilgisayar için             : 500 TL + KDV / 3 Aylık
  • 6 Aylık Bakım Anlaşması       : 750 TL + KDV
  • 1 Yıllık Bakım Anlaşması        : 1250 TL + KDV (Yıllık bakımda 1 Yıl Hosting ücretsiz sunulmaktadır)

KAMPANYA : % 100 Gelen kutusu garantili, % 100 spamsız kurumsal e-posta hizmetimiz için tıklayınız

OUTLOOK BAKIM

Anlaşma ve ödeme akabinde Outlook hesaplarınızın bakım ve yedekleme ayalarını uzak bağlantı ile yaparak maillerinizin kaybolmasını engelliyoruz. Olası Bilgisayar arızalarında yedeklerden geri dönüş sağlıyoruz. (NOT : Bu işlem bilgisayar tamirini kapsamamaktadır. Bilgisayarınızda yapılan yedekler bilgisayar arızası sebebiyle kaybolursa firmamız sorumlu değildir.)

MAİL YEDEKLEME

Hosting paketleriniz üzerinde her mail hesabınıza 2 GB kota veriyor ve maillerinizin sunucu üzerinde 2 Gb kadar yedeklenmesini sağlıyoruz. Kotanız dolduğunda sizi bilgilendiriyor ve mailleri bilgisayarınıza yedeklemenize yardımcı oluyoruz.

MAİL SENKRONİZASYONU

Her  ne  kadar  periyodik  bakım yapılsa da bilgisayarınız tamamen kullanılmayacak hale gelebilir. Bu gibi durumlarda Sunucu üzerinde 2 GB kadar yedeklediğimiz mailleri Bilgisayarınıza indirerek en az veri kaybı olmasını sağlıyoruz. Bu hizmet sadece gelen kutusu içindir.

MAİL HESAP YÖNETİMİ

Mail hesabı açma, kapama şifre değiştirme gibi işlemleriniz için teknik destek birimimize mail göndererek bu işlemleri sizin adınıza yaparak iş yükünüzü hafifletiyoruz.

MAİL TRAFİK İZLEME

Bilgisayarınızda virüs olması, bilmeden yapılan toplu mail gönderimleri gibi durumlarda mail trafiğinizin durmaması için maillerinizi sunucu üzerinden kontrol ediyoruz. Olası sorunda bilgilendiriyor ve sorun çözümü için yönlendiriyoruz. NOT : Bu işlem mail içeriğinizi görmeden yapılmaktadır.

TEKNİK DESTEK

Bilgisayarınız ya da sunucu kaynaklı yaşadığınız mail sorunlarında birebir testler yaparak sorunun sebebini tespit ederek sizi bilgilendiriyor ve sorununuzu en kısa sürede çözüyoruz. 

HİZMET ŞARTLARI

  • Yukarıdaki tüm hizmetlerimiz SADECE Team weaver, AMMY gibi uzak bağlantı programı ile uzaktan bilgisayarınıza bağlanarak verilmektedir.
  • Hizmetlerimiz sadece Mail Sistem bakım ve onarımını kapsamaktadır. Donanım tamir ve bakımı değildir.
  • Yeni Mail Adresi oluşturma, mail hesabı silme, parola sıfırlama işlemleri anlaşma gereği tarafımızdan yapılmaktadır.
  • Diğer hizmet talepleriniz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden teklif alınız.