Fiyat : 1500 TL+ KDV / Yıllık                            SİPARİŞ VERİN

Kurumsal firmalar için en önemli hususlardan biriside mail hizmetidir. Şüphesiz ki sürekli hata veren, gelen kutusuna düşmeyen spam ve gereksiz klasörüne düşen e-mailler kurumsal firmalarda prestij kaybı yaşatacağı gibi ticari hayatına da büyük bir darbe olacaktır. Düşünün ki mailleriniz karşı tarafa ulaşmıyor, sürekli hata veriyor ve mail sunucusu sık sık kapanıyor... Kaybolan bir mail dahi ticari olarak büyük zararlar verebilirken basit paylaşımlı mail sistemlerinin firmanıza vereceğiz zarar düşünülemez.

Kurumsal Bulut E-Posta Hizmeti Nedir?

Kurumsal Bulut Spam E-Posta Koruması sistemi 3 ana kısımdan oluşmaktadır.

  • Tam yedekli bulut platform üzerinde çalışır ve olası sunucu arızalarına ve sorunlara karşı n+1 yedeklidir. Böylelikle veri kaybınız 0'a iner.
  • Hizmetin kullanımı ile ilgili web tabanlı kontrol paneli bulunmaktadır. Bu panel üzerinden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.
  • Spam filtresi işlevi bu konuda yaygın olarak bilinen Spamexperts güvencesi ile verilmektedir. Spamexperts gelen ve giden epostalarınızı tarayarak güvenli eposta alışverişi imkanı sağlar.

E-Postalarınızın %100 Gelen kutusuna düşeceğini hiç hayal ettiniz mi?

Bu sayfayı okuyorsanız artık hayal edebilirsiniz. Kurumsal e-posta sunucu alt yapısı ile ve kullandığımız özel Bulut Spam e-posta koruması ile gönderdiğiniz tüm mailler direk olarak gelen kutusuna düşmektedir. Hatta hotmail, gmail, yahoo, yandex gibi kendi iç güvenlik servislerini kullanan maillerde bile direk olarak gelen kutusuna düşmektedir.

% 100 Spam e-postalardan kurtulun.

Gelişmiş spamexpert filtresi sayesinde gelen e-postalarınız spam, virüs, phishing ve malware saldırılarına karşı bir kalkan olarak anında bu tür e-postaları engeller ve size ulaşmamasını sağlar. Bu sayede spam mailler ile boğuşmaktan kurtulur ve % 100 güvenli bir e-posta hizmetine sahip olursunuz.

E-postalarınız 0 kayıp ile size ulaşacak.

Herhangi bir sebeple mail sunucusunda bir arıza meydana gelmiş olsa dahi kullandığımız bulut spam koruması sayesinde gelen e-mailleriniz ana mail sunucusu üzerinde depolanır ve e-posta sunucusu aktif olduğunda mailleriniz 0 kayıp ile ulaşır.

Neden Kurumsal E-Posta Hizmeti?

E-posta günümüz iş dünyasında iletişimin en önemli araçlarından biridir. Kurumsal e-posta hizmetimiz bu konuda şirket çalışanlarının daha verimli çalışabilmesi, zaman kaybını önlemesi, istenmeyen e-postalardan koruyabilmesi, yedekli bir alt yapıya sahip olarak e-posta iletişiminde sürekliliği sağlaması açısından kurumsal firmalar için "olmazsa, olmaz" önemli bir servistir.

Kurumsal e-posta hizmeti avantajları nelerdir?

Günümüzde paylaşımlı sunucularda verilen mail hizmeti kurumsal firmaların mail trafiklerini büyük oranda aksatmaktadır. Hele ki IP adresleri Black liste girdiğinde mail trafiği tamamen durmaktadır. Tam bu noktada bulut spam koruması yardımınıza yetişecektir. % 100 spamsız güvenli mail trafiği, % 100 gelen kutusu garantisi ile siz işinize odaklanacaksınız, mail kontrolünüzü spamexper yapacak.

Toplu Mail Gönderilebilir mi?

İçeriği sadece bir kutlama mesajı bile olsa toplu olarak gönderilen mailler, dünya üzerindeki mail trafiğini kontrol eden firmalar tarafından spam mail olarak algılanmaktadır. Bu nedenle Kurumasl E-posta hizmetimizde toplu mail gönderimi yasaktır. Sistem yapısı gereği toplu mail gönderseniz bile kendi içerisinde bu mailleri engeller. Bu nedenle toplu mail yerine saatlik belirli limitler ile dilediğiniz kadar mail gönderimi yapabilirsiniz.