2006 yılından günümüze web tasarım yapıyoruz.

Peki nasıl bir firmayız?

akwebSürekli Güncellenen web siteleri üretiyoruz.

Kullanmış olduğumuz joomla alt yapısı ile tüm müşteri sitelerini kolaylıkla güncelleyebiliyoruz. Bu sayede bizimle ilk çalışmaya başlayan müşterimiz bile tüm sistem güncellemelerinden ücretsiz faydalanabiliyor. 10 yıl dahi bizimle çalışmış olsanız sanki 1 hafta önce web tasarımı yaptırmış bir firma konumunda olacaksınız.

Güçlü teknik alt yapısına sahibiz.

Müşterilerimizin güvenliğine çok önem veriyoruz. Bu sebeple hiç bir şekilde ucuz paylaşımlı hostingler kullanmıyoruz. Türkiye'nin en güçlü veri merkezinde kendimize ait güçlü kurumsal sunucular ile müşterilerimize web tasarım hizmetini en kaliteli şekilde veriyoruz. Normal şartlarda 2000 sitenin barınacağı kadar kapasitedeki sunucularda maksimum 150 kadar site barındırarak LİMİTLERİ ORTADAN KALDIRIYORUZ.

Profesyonel müşteri takip yazılımlarına sahibiz.

Müşterilerimizin tüm verilerini en sağlıklı şekilde takip etmek için özel yazılımlar kullanarak müşteri takip sistemlerini en üst düzeyde takip altında tutuyoruz. Bu esnada müşterimiz bizimle ne zaman çalışmaya başlamış, bizden neler talep etmiş, ne konularda güncelleme yapılmış gibi tüm detayları rahatlıkla takip edebiliyoruz.

Web tasarım işini yapan sayılı WEB TASARIM FİRMAlarından birisiyiz.

Meslektaşlarımızın bir çoğu web tasarım işini freelance olarak ev ortamlarında yapmaktalar. Fakat firmamız RESMİ ünvana sahip, tüm hizmetlerinde faturaya tabi olarak çalışan ve vergilerini düzenli şekilde ödeyen bir firmadır.

Uzman bir ekibe sahibiz.

Alanında uzman arkadaşlar ile kaliteli bir hizmet vermeyi hedefleyen firmamız web tasarımcı, web yazılımcı, grafiker, SEO uzmanı, Sunucu yöneticisi ve yazar bir kadro ile web tasarım hizmetini vermektedir. Her bölümün sorumlusu bir uzman ile her zaman daha kaliteli hizmet almanın tadına varacaksınız.

Google'da bulunabilen, kolay yönetilen estetik web siteleri üretiyoruz.

İnternet sitelerimizin Türkiye yönetim panelleri ile müşterilerimizin isteklerini kısa süre içerisinde yerine getiriyoruz. Biliyoruz ki siz müşterilerimizin yoğun iş temposu sebebiyle internet sitelerini güncelleme ya da değişiklik yapma gibi vaktiniz olmuyor. Üzülmeyin biz yanınızdayız. Yapmak istediğiniz sistem yapısını değiştirmeyecek güncellemeleri mail atmanız ile birlikte ilgili birimimiz en kısa sürede gerçekleştirerek memnuniyetinizi maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

Önce sizlerin kazanmanızı istiyoruz.

Çok iyi biliyoruz ki sizler kazanmadan bizler kazanamayız. Bu sebepledir ki sizin işinizi kendi işimiz gibi benimseyerek, aşkla ve büyük bir titizlik ile sahipleniyoruz. Bu sayede birlikte kazanmanın gururunu yaşıyoruz. 2006 yılında hizmet verdiğimiz ilk müşterilerimizin hâla bizimle birlikte çalışması kalitemizin bir göstergesidir.

Sizleri de web tasarım firmamızın bir müşterisi olarak görmek istiyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.