Evet, yanlış duymadınız Türkiye'nin Lider Hosting ve Dedicated Server Sağlayıcısıyız. web tasarım hizmetleri verdiğimiz tüm müşterilerimize en uygun ve kaliteli hizmeti vermek için her zaman kendi şirket sermayemiz olan Fiziksel dedicated server'ler ile doğrudan kendi alt yapımız üzerinden hizmet verdik. 

Bunun yanı sıra müşterilerimizden gelen talepler üzerine 2015 yılında veri merkezi sektörüne giriş yaparak, Türkiye'nin en iyi veri merkezi olan Denizli Netinternet ve Bursa DGN veri merkezlerinde aynı şekilde tamamı firmamıza ait olan alt yapımız ile kendi kabinetlerimizden gerçek rack tipi server paketleti ile Kiralık Server hizmetlerini sunmaya başladık. Aynı şekilde gelen talepler üzerine E3 ve E5 serisi, çift işlemcili, DDR4 RAM ve SSD disk sunucularımızı oluşturarak VDS Sunucu hizmetini de vermeye başladık. 

Web tasarım firması olarak girdiğimiz sektörde en kaliteli tasarımları %100 müşteri memnuniyeti ile müşterilerimize sunduk. Büyük ve küçük ölçekli kurumsal firmalar, Bireysel müşteriler ve Devlet daireleri mevcut yapılandırmamızda veri merkezi alt yapımız üzerinden hizmet almaktadır. Dedicated Server (Fiziksel Sunucu) kiralama hizmetimiz ile tamamı yedekli olan 2 X 10 Gbps ile yüksek network erişimi ve %99 olarak garanti vermiş olsakta çok üzerinde sunduğumuz uptime ile kesintisiz erişim sağlamanın gururunu yaşadık. Tüm network alt yapımızda müşterilerimizin verilerini güvence altına almak adına TTDDOS ve Voxility korumaları ile gerek yurt içi, gerekse de yurtdışı saldırı koruma hizmetleri sunduk. 

 

Akweb Hostingi - Hosting ve Sunucu Kiralama

 

Veri Merkezi Hizmetlerimiz olarak:

2012 yılı itibarı ile tamamı firmamıza ait olan sunucular ile Hosting, Reseller, SEO Hosting, SEO Reseller, Mail hosting ve SEO Sunucu hizmeti vermekteyiz. Veri merkezi olarak Netinternet ve Dgn veri merkezlerinde sunucularımız barınmaktadır.

Dgn ve Netinternet veri merkezi konumlu SEO Sunucularımız ile SEO Hosting ve SEO Reseller hizmetini tamamı firmamıza ait olan 135 farklı Class Ip ile vermekteyiz.

Ayrıca Bursa DGN veri merkezi ve Netinternet veri merkezi konumlu sunucularımız ile kurumsal müşterilerimize Dedicated (Kiralık) sunucu, Co-location sunucu, VDS Sunucu, kurumsal hosting ve E-mail hosting hizmetimizi sorunsuz bir şekilde sunmaktayız.

Tamamı SSD disk yapısı ve Gerçek RAİD yapılandırmalı toplamda 9 Farklı Sunucuda 2000+ Kurumsal ve Bireysel Müşteriye hizmet vermekteyiz. Hosting referanslarımız arasında Sakarya Spor gibi büyük firmalar bulunmaktadır.

Aslında buraya çok fazla açıklama yazabiliriz Akweb Hostingi firmamız adına. Ancak biz yazılar ile sizleri boğmaktan ziyade, Akweb Hostingi olarak www.akwebhostingi.com sitemiz üzerinden hizmetlerimizden faydalanmanızı ve kalitemizi bizzat gözlemlemenizi istiyoruz.