WEB SİTE TEMALARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

website-paketleriÖzel Web yazılımlarına kucak dolusu para vermek istemiyor musunuz ?

Firmanızın sanal ortamda tanıtımı için bir web siteniz olsun istiyorsanız ve ayırdığınız çok fazla bir bütçe yok ise hazır web site paketlerimiz tam size göre. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. 

Kendi temanızı kendiniz seçin

Onlarca tema arasında firmanıza uygun temayı seçerek 1 saat içerisinde internet sitenize sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm yönetin ve kontrol sizde. Her sektöre uygun, normal şartlarda 3.000 TL'lik kurumsal temalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Üstelik çok uygun fiyatlara. Bu sayede yüzlerce tema içerisinden kendinize uygun temayı seçebilir ve sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Kendi sitenizi kendiniz yönetin

Tamamen Türkçe ve kolay yönetilebilir yönetim paneli ile internet sitenizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Üstelik hiç bir bilgi sahibi olmanıza gerek yok. Yönetim paneli o kadar basit ve kolay bir şekilde hazırlanmıştır ki 1 saat gibi kısa sürede kendi internet sitenizi kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Sosyal medya ile iç içe olun

Hazır web site paketlerimizde sosyal medya ile tam entegreli olup ürün ve hizmetlerinizi siteniz üzerinden tüm sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Sosyal medyanın gücünden faydalanmak için, %100 türk yapımı ve her sektöre uygun temalarımızı inceleyebilirsiniz.

Arama motorları ile %100 uyum

Web site paketlerimiz tamamen google ve diğer arama motorları ile uyumludur. Bu sayede doğal aramalarda google'da ve diğer arama motorlarında bulunmanız an meselesi olacaktır.

Her Sektöre Uygun yüzlerce web site temaları

Turizm sektörü, Otel sektörü, Nakliye Sektörü, Gıda Sektörü, Kişisel ve kurumsal tüm sektörlere uygun, hazır kalıpların tamamen dışında tasarlanmış olan temalar mevcuttur. Satış öncesi internet sitemizden temanızı beğenerek, 1 saat gibi kısa bir sürede internet sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Sektörünüz için nasıl bir site yapacağım, nelere dikkat etmeliyim gibi sorulardan arınarak internet sitenize kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Tüm temaların canlı demoları sayesinde sitenizin tasarımına başlamadan önce nasıl bir site yapılacağı konusunda online olarak karar verebileceğiniz bir sistem ile karşı karşıyasınız.

Türkçe Yönetim Paneli ile Kolay Yönetilebilen Siteler

Düşünün ki çok kaliteli bir internet sitesine sahipsiniz. Ancak siteniz için içerik ve resim ekleme çıkarma gibi güncellemeleri yapamıyorsunuz. O zaman sitenizin kalitesi de o oranda düşüyor. Akweb Bilişim Hizmetleri olarak tüm hazır web site paketlerimiz tamamı Türk yapımı olan ve Türkçe Yönetim panelli web siteleridir. Sitenizin güncelleme ve içerik değişiklikleri için kimseye ihtiyacınız yok. Çok üst düzey derecede web site tasarımı bilmenize de gerek yok. Tamamen müşteri odaklı hazırlanmış, oldukça kolay şekilde yönetimini yapabileceğiniz yönetim paneli sayesinde isteklerinizi siteniz üzerinde canlandırın.


WEB SİTE TEMALARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ