Günümüzün Birincil İhtiyacı Web Site Tasarımı...

Evet doğru duydunuz. Web Tasarım artık günümüzde olmazsa olmazlardan. Çünkü her firma internet sitesi aracılığı ile ürün ve hizmetlerini müşterilerine duyurmakta. İnternet sitesi olmayan bir firma neredeyse satışlarını %50 oranında daha az kitleye daha fazla çaba sarfederek ulaştırmaktadır. Düşünün ki bir firma piyasaya sunduğu ürün veya hizmetlerini internet sitesi olmadan müşterilerine sunmak istiyor. Bunun için reklam, broşür gibi bir çok mecra kullanarak belirli bir kitleye belirli bir sürede duyuracak ve belkide yaptığı o kadar masrafı karşılamayacak kadar satış yapacaktır. Yani çok fazla maliyet, çok fazla iş gücü, çok fazla çabalama ancak sonuç olarak yeteri kadar satışı yapılamayan ürün ve hizmetler...

Peki Kurumsal Web Tasarım Ne İşe Yarıyor?

Tam bu noktada internet sitesi bir firmanın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Düşünün ki bir broşür tasarımı ile sadece belirlediğiniz bölgeye yüksek maliyetler ile pazarlamanızı yapıyorsunuz. tabi broşürlerin de doğru kişiler tarafınan doğru yerlere dağıltığı her zaman bir muallak... Peki Ya web site? İnternet siteniz 7 gün 24 saat sürekli açık bir mağaza gibidir. İnternet siteniz açık olduğu sürece tüm türkiyeye hatta tüm dünyaya firmanızı tanıtacak bir mecradır. İnternet sitesi maliyet bakımından da diğer reklam türlerine göre en uygun maliyetli fakat en uzun vadede maksimum fayda sağlayan bir pazarlama aracıdır diyebiliriz. Hele ki iyi optimize edilmiş bir web sitesi bu faydayı maksimum seviyeye çıkaracaktır.

Hangi web tasarım firmasını tercih etmelisiniz?

Öncelikle doğru adımlar atmak gerekir. İnternet sitesi tasarımı yaptıracağınız kişilerin kesinlikle resmi bir firma olması gerekmektedir. Zira yapılan çalışmanın faturası olmalıdır. Bu sayede resmi olarak da yasal çerçeve içerisinde kendinizi güvence altına almış olacaksınız. Ayrıca internet sitesi tasarımını yaptıracağınız firmanın web tasarım referansları da önemlidir. Zira bir çok referansı bulunan firmalar bir çok firma tarafından memnuniyet kazanmış ve sizinde bir nebze karar verebilmeniz de olumlu yönde yardımcı olacaktır.

Web Tasarım Firması Teknolojiyi yakından takip etmeli...

Bir firma düşünün ki internet sitesi tasarımında eski tasarımlar kullanarak internet sitenizin sanal dünyada temsil edilmemesini sağlıyor. Bu tür bir firmadan hemen uzak durmanızı öneriyoruz. İnternet siteleri günümüz teknolojisi ile uyumlu olmadığında size sürekli olarak sıkıntı çıkaracaktır. Googlede bulunamayan, kullanıcılara istediklerini veremeyen, müşterilerinizi yoran dağınık internet siteleri, sitenize giren müşterilerinizi sıkacağı için sitenizden hemen çıkmalarına neden olacaktır. Bu da müşteri kaybetmeniz anlamına gelecektir.

İnternet siteniz Google ve diğer arama motorlarında bulunabilmeli...

Firma siteniz arama motorlarında da doğal olarak anahtar kelimelerinizde bulunabilmesi gerekmektedir. Bu sayede ürün ve hizmetleriniz her gün milyarlarca aranma yapılan arama motorlarına müşterileriniz ile buluşmak üzere hazır olacaktır. Bu sayede satışlarınız artacağı gibi internet sitenizden de tam verim elde etmiş olacaksınız.

Akweb Bilişim Hizmetleri Olarak Ne Yapıyoruz?

Firma olarak, Tamamen türkçe yönetim panelli, Google ve diğer arama motorlarında bulunabilen, kullanıcı odaklı kullanıcılara aradığını kolay şekilde bulmalarını sağlayan, Günümüz teknolojisi ile uyumlu, Sosyal medya entegreli, % 100 Google uyumlu ve Mobil cihazlarda sorunsuz görüntülenebilen web siteleri tasarlıyoruz. Bu sayede İnternet siteniz için harcadığınız her bir kuruşun karşılığını tam olarak almanızı sağlıyoruz.

Herşeyden önce resmi firmayız.

Türkiye'de web tasarım işini firma olarak yapan çok az ve sayılı firmalar vardır. Akweb Bilişim Hizmetleri de tamamen kendi öz kaynakları ile kurulmuş olan ve resmi firma unvanına sahip bir web tasarım şirketidir.

Kaliteli Teknik Destek veriyoruz.

Her gün 100+ web tasarım destek mailine cevap veriyoruz. Web tasarımı öncesinde müşterilerimiz ile ilgilendiğimiz gibi tasarım sonunda da iletişimimizi hiç koparmıyoruz. Bilakis, sürekli iletişim halinde olarak müşterilerimizin iş yükünü artırmadan arka planda sürekli internet siteniz üzerinde güncelleme ve güvenlik çalışmaları yapıyoruz. Sizden gelecek her türlü istek ve önerileri yerine getirmek için sürekli olarak hazırda bekliyoruz.

Geniş Hizmet Yelpazesi ile alternatifler sunuyoruz.

Uzmanlık alanımız olan web tasarımdan ödün vermeden, hazır web site paketleri, e-ticaret sitesi tasarımı, kurumsal seo, Google adwords ve hosting hizmetleri de vererek başarılı olduğumuz bir çok alanda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kendi Teknik alt yapımıza sahibiz.

Diğer web tasarım firmaları gibi hosting firmalarından paylaşımlı teknik alt yapı hizmeti almadan direkt olarak firmamıza ait olan ve sadece kurumsal web tasarım müşterilerimiz için hazırladığımız sunucularda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sahip olduğumuz sunucularda istersek 10.000+ web sitesi barındırabilecek iken, maksimum her sunucuda 150 adet site barındırarak müşterilerimize % 100 kesintisiz hizmet sunuyoruz. Hiç aksamayyan mail trafiği, hızlı açılan web siteleri, kesintisiz yayın veren web siteleri ve daha bir çok kaliteli hizmet...

Özel Yazılım alt yapısı kullanıyoruz.

Başta muhasebe sistemlerimiz olmak üzere, teknik destek dahil yazılım alt yapımızı tüm dünyada yaygın şekilde kullanılan Whmcs yazılımı ile müşterilerimize hizmet verebiliyoruz. her müşterimiz kendine ait olan müşteri paneli ile Gerek firmamızdan satın aldıkları hizmetleri, gerekse fatura detaylarını hatta talep ettikleri teknik destekleri dahil görebilmekteler. En iyi hizmeti vermek için sürekli alt yapımızı güçlendirmeye çalışıyor ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak güçlendiriyoruz.

Aslında burada yazacağımız daha bir çok şey var ancak bizimle çalışmadan kalitemizin ve başarımızın farkına varamazsınız. Sizi kelimelerimiz ile değil http://www.akwebtasarim.com/v2/referanslar.html web tasarım referanslarımızı inceleyerek hakkımızda fikir sahibi olmaya davet ediyoruz.

Yorumlar CComment' target='_blank'>CComment tarafından desteklenmektedir.

Web Tasarım

Aydın Web Tasarım

Aydın kültürel tarihinin yanı sıra sosyo- kültürel özelliği ile de çok beğenilen bir il olarak bilinmektedir.

Uşak Web Tasarım

Çataltepe Köprüsü, Örencik Termal Tesisleri, Hamam Boğazı Kaplıcası, Arkeoloji Müzesi, Paşa Hanı, Bedesten,

Batman Web Tasarım

Avcı Dağı, Ilısu Barajı, Hasankeyf, İluh Tepesi, Gercüş- Kırkat Göleti, Dicle Nehri, Batman Baraj Gölü, Batman

Muğla Web Tasarım

Ölüdeniz, İztuzu Plajı, Fethiye Limanı, Saklıkent, Bodrum Kalesi, Bodrum Sualtı Arkeoloji Kalesi, Kayaköy, Dalyan Nehri,

Aksaray Web Tasarım

Viranşehir Antik kenti, Sultan Han, Zinciriye Medresesi, Aşıklıhöyük, Acemhöyük, Ağzıkara Han, Aksaray Ulu Camisi,

Denizli Web Tasarım

Hierapolis Arkeoloji Müzesi, Acıpayam Yazır Camii, Goncalı Kilisesi, Servergazi Türbesi, Akhan, Çardakhan Kilisesi,

Ardahan Web Tasarım

Gülyüzü Köyü Köprüsü, Hatila Vadisi, Atabarı kayak merkezi, Kafkasör Yaylası, Ferhatlı Kalesi, Ardahan Kalesi,

Isparta Web Tasarım

Kovada Gölü, Gölcük krater gölü, Davraz Kayak Merkezi, Milas piknik ve mesire yeri, Ayazma mesireliği, Gökçay,

Düzce Web Tasarım

Samandere Şelalesi, Kardüz Yaylası, Akçakoca, Melenağzı Köyü ve Plajı, Konuralp Müzesi, Düzce- Demirciönü tabiatı

Eskişehir Web Tasarım

Porsuk Barajı, Gümüşkonak Kaplıcaları, Sivil Havacılık Müzesi, Etnografya Müzesi, Seyit Battal Gazi Külliyesi,

Edirne Web Tasarım

Edirne evleri, Edirne Müzesi, Edirne Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Edirne Türk İslam Eserleri Müzesi,

Mersin Web Tasarım

Akdeniz Bölgesi’nin nadide şehirlerinden olan Mersin son yıllarda giderek gelişme göstermiştir. Özellikle yapılan yatırımlar

İzmir Web Tasarım

Ege’nin incisi olarak bilinen İzmir tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle yaşanacak

Bartın Web Tasarım

İbrahimpaşa Camii, İçkale Mescidi, Amasra limanı, Yeraltı Çarşısı, Hisarkale Mahzeni, Kurucaşile Limanı,

Yozgat Web Tasarım

Şerifbey Konağı, Merkez Çapanoğlu Camii, Çayıralan Çerkez Bey Türbesi, Çandır Şah- Sultan Hatun Türbesi,