merhaba,

Tekstil sitemiz için ürünlerimizi sergileyebileceğimiz, ancak satış olmayacak bir site tasarımı istiyoruz.

Ancak neler yapabileceğimizi karar veremedik. Sizce nasıl başlamalıyız.
Beğen
Yanıtlar (1)
 • Onaylanan Yanıt

  Akweb Bilişim
  Akweb Bilişim
  Çevrimdışı
  Pazar, Kasım 29 2015, 11:40 AM - #Kalıcı Bağlantı
  İbrahim bey merhaba,

  Eğer bir satış sitesi olmayacak ise, internet sitenizin kurumsal kimliğinizi yansıtacak bir yapıda olmasına özen göstermelisiniz. Eğer logonuz var ise logonuz ya da kurumsal yapınıza uygun renk tonları seçerek güzel bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

  Sitenizin yönetim panelli olmasına, sosyale medya entegreli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Zira bu sayede sitenizin internet ortamında bulunabilirliği de artacaktır.

  Arama motorlarında bulunabilmesi için: İnternet sitenizin, anahtar kelimelerinize göre sektörel ve rakip analizlerinizin iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir.

  bu analizler size yapacağınız çalışmalar için yol gösterici olacaktır. Site içi anahtar kelimenize göre SEO optimizasyonu, site dışı SEO çalışmaları, Sosyal medya çalışmaları ile sitenizin arama motorlarında üst sırada olması mümkündür.

  Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli husus, kesinlikle program kullanmadan manuel çalışmalar yapmanız gerekmektedir. Zira yapılan bu çalışmaları google gelişmiş algoritması ile analiz edecek ve doğallığınıza göre yükselmenizi kolaylaştıracak ya da ceza almanıza neden olacaktır.
  Yanıt küçültülmüş Göster
Yanıtınız